Ви тут:
Суспільство Україна 

Держгеокадастр відкрив доступ до нових інформаційно-довідкових даних про межі громад

Новий набір інформаційно-довідкових даних про межі територіальних громад вже у відкритому доступі на Публічній кадастровій карті.

3 серпня Держгеокадастр відкрив доступ до нових інформаційно-довідкових даних про межі територіальних громад. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

“Їх можна переглянути на Публічній кадастровій карті. Вони відображають межі ОТГ, які об’єдналися відповідно до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, – зазначив Роман Лещенко.

Він додав, що насамперед ці дані винесли для власників земельних ділянок, розробників документації із землеустрою, органів державної та місцевої влади.

“Інформація про межі територіальних громад лише інформативна, але вже зараз допоможе уникнути дублювань та непорозумінь під час розроблення проектів землеустрою та комплексних планів просторового розвитку територій громад”, – повідомив Роман Лещенко.

Створення цієї інформації відбулося за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Його здійснювали фахівці ДП “Центр ДЗК” відповідно до інформації, яку надало Міністерство розвитку громад та територій України

Система Orphus