Ви тут:
Спорт Суспільство 

Чемпіон світу з волейболу гратиме в Україні

“Епіцентр-Подоляни” відчутно посилився перед початком чемпіонату України.

Артур Шалпук перейшов в український клуб.

Про це сам гравець розповів TVP Sport.

“Проведу наступний сезон за кордоном, в Україні. Перебував у клубі “Епіцентр-Подоляни” упродовж двох тижнів. Вирішив пограти за цю команду: враховуючи моє положення, отримав дуже вигідну пропозицію. Мені навіть не довелося довго думати над ним, у клубу є фінансування”, – сказав волейболіст.

Шалпук визнав, що рівень чемпіонату України з волейболу поступається тому, що у нього вдома в Польщі. За його словами, він вирішив змінити підхід до вибору клубу.

Читайте також: Відразу шість волейбольних клубів представлятимуть Полтавщину у чемпіонатах України

“Ліга слабша за польський та турецький чемпіонат. Грав у волейбол упродовж восьми років і за цей час, коли приходилося обирати собі клуб, завжди керувався розвитком, отриманням досвіду, бажанням бути у команді та на Олімпіаді. Іноді це працювало, іноді – ні. Завжди казав, що волейбол, окрім пристрасті, це також і наша робота. До цього висновку я прийшов, коли вирішив керуватися дечим іншим. Спортивні питання все ще важливі для мене, саме тому я б не вирішив поїхати в Україну якби там не було польського тренерського штабу. Але й це не було найважливішим фактором”, – вважає гравець.

Нагадаємо, збірна України з волейболу не зможе розраховувати на чемпіонаті Європи серед чоловіків на діагонального Василя Тупчія.
29-річний Василь Тупчій зазнав травми ноги у фінальному матчі Золотої Євроліги у червні. Уже у липні він прибув на збір національної команди для підготовки до Євро-2021. Тоді ж у коментарі пресслужбі ФВУ головний тренер збірної Угіс Крастіньш казав, що “Тупчій уже повністю відновився”.

Система Orphus