Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Будівництво мосту у Кременчуці: Кабмін дозволив попередню оплату матеріалів

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, що відкриває можливості здійснення попередньої оплати вартості матеріалів для будівництва Мосту у Кременчуці.

Загалом, як повідомляє Урядовий портал, у документі йдеться про 3 флагманські проекти Великого будівництва. Крім кременчуцького мосту, це запорізький та ямпільський міст.

Таке рішення надасть можливість сплачувати аванс на матеріали для будівництва мостів. Аванс не має перевищувати 100% їх вартості й виділяється на строк не більш як дев’ять місяців, враховуються також і раніше надані аванси. Термін виготовлення металевих конструкцій становить від 6 до 9 місяців. Згідно зі світовою практикою заводи-виробники не відпускають продукцію без повної оплати.

Виділення авансу дозволить у повному обсязі профінансувати виготовлення головних елементів мостів – балок прогонових будов. Наразі є потреба у металоконструкціях загальною вартістю:

Запорізький міст – 1,2 млрд грн (наявна заборгованість підрядника перед заводами-виробниками за вже поставлені матеріали – 1,1 млрд грн).
Кременчуцький міст – 1,1 млрд грн.
Ямпільський міст – 1,3 млрд грн.

Міст у Кременчуці – має загальнонаціональне значення, найближчі до Кременчука автомобільні мости, які відповідають умовам сучасного руху, знаходяться в радіусі 500 км. Наявна альтернатива була побудована ще в часи Російської імперії, і багато років перебуває в аварійному стані.

фото ілюстративне

Система Orphus