Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Близько 130 поліцейських Полтавщини охороняють правопорядок на Сорочинському ярмарку

Починаючи з 17-го серпня, та впродовж 6-ти наступних днів слідкувати за правопорядком на Сорочинському ярмарку будуть близько 130 поліцейських. 

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

“Залучений особовий склад орієнтований на надання допомоги громадянам та запобігання правопорушенням. Наше головне завдання – це безпека громадян під час перебування на Сорочинському ярмарку. Ми докладемо максимум зусиль, щоб громадяни почувалися захищеними та отримали гарні враження від полтавського краю”,- зазначив т.в.о. начальника обласного управління поліції Полтавщини Андрій Гарастюк.

Читайте також: Що очікує на відвідувачів Сорочинського ярмарку 18 серпня 

“Щодоби до охорони публічної безпеки залучатимуться близько 130 поліцейських. Крім цього, працюватимуть 3 екіпажі по нагляду за дорожнім рухом, експертна, вибухотехнічна та кінологічна служби”, – розповів заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Полтавській області Богдан Мелешко.

“Поліція Полтавщини бажає гостям та учасникам ярмарку приємного відпочинку і закликає бути пильними та уважними. Якщо з вами чи вашими близькими сталася біда, або ж вам стали відомі обставини вчинення правопорушення, ви помітили підозрілих осіб чи виявили підозрілі предмети – не зволікайте, негайно звертайтесь до працівників поліції, які цілодобово працюють в посиленому режимі на території Ярмарку та всього селища. Телефон чергової частини поліції Сорочинського ярмарку – 050-443-48-25”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus