Спорт Суспільство Україна

Анна Стеценко стала параолімпійською чемпіонкою Токіо-2020

29-річна параатлетка Анна Стеценко здобула третю золоту медаль для України на Паралімпійських Іграх у Токіо.

Паралімпіада в Токіо друга для Стеценко в її кар’єрі – раніше вона виступала тільки в Ріо-де-Жанейро. Плавчиня була претенденткою на паралімпійське золото. На дистанції 400 метрів вільним стилем (клас – S13) вона показала найкращий час – 4:31.51 хвилини.

Головним суперником для українки була італійка Карлотта Джиллі – бронзова призерка чемпіонату світу на цій дистанції. Стеценко розпочала виступ у фіналі четвертою, поступово вона випередила Джиллі та почала нарощувати перевагу.

Медаль Анни Стеценко стала 20-ю для України на Паралімпійських Іграх у Токіо. І третьою золотою – до неї нагороди найвищого гатунку вигравали плавчиня Єлизавета Мерешко та пауерліфтерка Мар’яна Шевчук.