Ви тут:
Оголошення Суспільство Україна 

Національний антарктичний науковий центр пропонує обрати ім’я для криголама під українським прапором

19 серпня Україна придбала легендарний британський криголам «Джеймс Кларк Росс». Доки триватиме переоформлення документів і перехід судна в Україну, можна долучитися до вибору нової назви для нього.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Яке ім’я повинен мати антарктичний науково-дослідний криголам під українським прапором? Свої пропозиції, з обґрунтуванням, чому саме такий варіант, можна надавати до 29 серпня 2021 року (включно) на Facebook-сторінці та Instagram-сторінці.

 

“Найкращі три ідеї ми відзначимо унікальними подарунками: наборами листівок з фотографіями до 25-річчя станції “Академік Вернадський”. Частина фото були люб’язно надані Британською антарктичною службою British Antarctic Survey, а також Іваном Сірком – українцем, що зараз мешкає в Данії й власне зробив фото кілька днів тому в місцевому порту. Деякі фото відзняв Євген Прокопчук – сисадмін минулої, 25-ї Української антарктичної експедиції, коли JCR робив останній рейс під британським прапором і в січні цього року зупинявся в акваторії поблизу “Вернадського”. Команда криголаму залюбки відвідала нашу станцію, а також запросила на борт українських полярників, провівши для них трьохгодинну екскурсію – від капітанського містку до машинного відділення. І, звісно, насамкінець нагодувавши смачною англійською вечерею”, – зазначається у повідомленні МОНУ.

 

Система Orphus