Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

5 серпня завершується реєстрація для проходження сесії єдиного вступного іспиту

5 серпня 2021 року, о 18-й годині завершується реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ). 

Тестування в межах спеціально організованої сесії ЄВІ відбудеться 11 вересня. Пункти тестування будуть створені в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у мм. Сєвєродонецьк та Слов’янськ, повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного із закладів вищої освіти, в якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – “Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ”. Доступ до неї здобувачі освіти можуть отримати за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому. 

Цьогорічна вартість участі у спеціально організованій сесії ЄВІ становить 540 гривень. Оплата послуг за участь у спецсесії здійснюється на інформаційній сторінці “Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ”. Сплатити кошти потрібно не пізніше трьох робочих днів після завершення реєстрації. 

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів за участь у тестуванні. 

Станом на 10:00 4 серпня екзаменаційні листки створено для 15 тисяч 700 осіб, оплатили послугу 3 тисячі 812 учасників. 

Вступники до магістратури на основі бакалавра, які мають результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови або успішно складуть спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту, зможуть претендувати на бюджет під час додаткового набору на спеціальності, яким надається особлива підтримка.

Система Orphus