Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

48 порушень: у Полтаві перевірили громадський транспорт на дотримання карантинних обмежень

Протягом минулого тижня у Полтаві перевіряли громадський транспорт на дотримання карантинних обмеження, виявили 48 порушень.

Про це повідомили у міській раді.

“Було перевірено 95 автобусів і тролейбусів, виявлено 48 порушень. З водіями та пасажирами-порушниками проводилася профілактичні та роз’яснювальні бесіди. Основні порушення: відсутність масок та відсутність документів для здійснення пасажирських перевезень. Відділом було направлено додатковий лист-звернення до всіх перевізників щодо обов’язкового вакцинування персоналу, які задіяні у наданні послуг з перевезення пасажирів у громадському транспорті”, – йдеться у повідомленні.

Особлива увага робочої групою приділялася дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19):

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– кількість пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

Крім того, проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів; наявності в належному стані аптечок та вогнегасників в транспортних засобах.

Система Orphus