Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

36 громад Полтавщини отримали кошти в межах Інтернет-субвенції

36 громад Полтавської області, які були обраними для підключення швидкісного інтернету, вже отримали кошти та працюють над проведенням закупівель.

Першими розпочали проведення закупівель Глобинська, Гребінківська, Лубенська, Пирятинська, Диканська, Кобеляцька, Машівська, Новоселівська та Полтавська територіальні громади, повідомив заступник голови Полтавської ОДА Ігор Панченко на своїй сторінці у фейсбуці.

“Нагадаю, що у межах проєкту Полтавщина отримає 40,5 млн грн субвенції на підключення швидкісного інтернету в 282 селах та 831 закладі соціальної інфраструктури, серед яких 98 шкіл, 86 дитсадків, 4 заклади позашкільної освіти, 211 будинків культури, 180 бібліотек, 221 ФАП, 8 лікарень, 2 поліцейські ділянки, 1 пожежна частина, 7 закладів Мінсоцполітики, 13 ЦНАПів та віддалених робочих місць для працівників центрів адмінпослуг”, – зазначив Ігор Панченко.

Заклади, підключені за кошти субвенції, отримають безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.

За перебігом закупівель кожної громади можна спостерігати за допомогою онлайн дашборду “Інтернет-субвенція: заплановані закупівлі” за посиланням.

Система Orphus