Ви тут:
Суспільство 

19 серпня – Всесвітній день гуманітарної допомоги

19 серпня відзначається Всесвітній день гуманітарної допомоги.

Про це повідомили у ВООЗ в Україні.

Цього року світ продовжує боротися з пандемією COVID-19, що стала найбільшим викликом для гуманітарних операцій у всьому світі.

“Ми відзначаємо високою оцінкою роботу гуманітарних працівників на сході України та продовжуємо адвокатувати за життя, добробут та гідність виснажених конфліктом людей. Сьогодні ми хотіли б розповісти фотоісторію про медичних працівників, які працюють на сході України. Вони поділилися своїми історіями про те, як «Програма дій із подолання прогалин у сфері психічного здоров’я» від ВООЗ допомогла їм надавати психосоціальну підтримку для населення. Бо саме затяжний конфлікт та пандемія COVID-19 є причиною додаткових потреб у забезпеченні якісної психосоціальної підтримки населенню”, – повідомили у ВООЗ.

Посольство Німеччини в Києві, у Всесвітній день гуманітарної допомоги, згадує наскільки важливе розмінування та очищення території від боєприпасів у зоні конфлікту на Сході України.

“По обидва боки лінії розмежування довжиною понад 450 км для людей існує смертельна небезпека, оскільки ця територія замінована. З 2016 по 2019 рік Федеральний уряд Німеччини виділив фінансову допомогу загальною сумою 3,7 млн. євро на діяльність фонду The HALO Trust в Україні. 2021 року Німеччина спрямовує додаткові 2 млн. євро на його діяльність. У такий спосіб в Україні вдалося розмінувати вже 5 млн. квадратних метрів території, безпечно вилучивши при цьому 1 700 мін (протипіхотних та протитанкових мін), зарядів, залишків боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів. Тренінги для співробітників українських державних установ, а також роз’яснювальна робота серед населення щодо небезпеки також є складовими діяльності цієї організації”, – йдеться у повідомленні Посольства.

Система Orphus