Ви тут:
Суспільство 

12 серпня – Міжнародний день молоді

12 серпня відзначають Міжнародний день молоді. В Україні День молоді відзначали в останню неділю червня. Нещодавно Президент Володимир Зеленський переніс дату свята. Починаючи з 2022 року День молоді відзначатиметься одночасно з усім світом – 12 серпня. Документ набирає чинності 1 січня 2022 року.

Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року. Вперше після цієї угоди свято відзначили 12 серпня 2000 року. Ініціативу проявили Молодіжні організації в усьому світі. Більш того, в 1998 році пройшла Конференція міністрів у справах молоді, повідомляє УНІАН.

Присутні запропонували заснувати свято, щоб підвищувати інформативність серед молодого населення планети. У цей день прийнято проводити різні заходи, спрямовані на підтримку ініціатив молодіжних організацій, конкурси, свята та фестивалі. Таким чином вийде звернути увагу на інтереси і прагнення молодого покоління.

Молоддю в Європі вважаються люди віком від 10 до 24 років. У країнах СНД цифра інша – 15-30 років. Молодь становить 1\4 від робочої сили в усьому світі, при цьому половина з цих людей – безробітні.

Ринок праці не може запропонувати молодим людям повну зайнятість, перспективну роботу і хороший дохід, тільки якщо це не висококваліфіковані фахівці.

Генеральний секретар ООН в рамках святкування Дня молоді запропонував враховувати взаємозв’язок поколінь і вирішувати проблеми спільно. До того ж, Міжнародний день молоді створений і для того, щоб люди знали про існуючі проблеми в політичній та економічній ситуації і в світі.

День молоді в Україні – як відзначають

У нашій країні на День молоді прийнято влаштовувати концерти, фестивалі та різні розважальні заходи. Багато молодіжних організацій проводять ярмарки та конференції, мета яких – знаходити таланти або розвивати існуючі у молодих людей. Всі дії в цей день спрямовані на те, щоб підтримати перспективу розвитку молодих фахівців і творчих представників нового покоління.

Система Orphus