Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

1 вересня: як у Полтаві проводитимуть перші дзвоники

У перший день осені, 1 вересня, у кожній полтавській школі відбудеться Свято першого дзвоника.

Як пояснили в управлінні освіти Полтавської міськради, формат проведення свята кожен заклад обирає самостійно. Для учнів початкової та старшої школи урочистості проводять обов’язково, інших учнів можуть привітати з початком нового навчального року у класах.

“Більшість закладів все ж проводять Свято першого дзвоника для 1-11 класів. Якщо заклад має велику територію і є можливість розмістити багато дітей, то можуть проводити свято. Звичайно, з урахуванням карантинних обмежень для “зеленої” зони карантину”, – розповіла “Новинам Полтавщини” начальник управління освіти міськвиконкому Оксана Трибрат.

Читайте також: Як організувати початок навчального року: рекомендації МОЗ

Якщо дозволятимуть погодні умови, свято можна проводити на подвір’ї. В іншому випадку — у залах навчальних закладів, але з меншою кількістю дітей і дотриманням карантинних вимог.

“Якщо буде дозволяти погода, так, заклади можуть проводити свята на подвір’ях. Не обов’язково повинні бути традиційні лінійки. Можуть бути різні форми проведення свята. Але однозначно менша кількість класів. Якщо погодні умови не дозволятимуть проводити свято на подвір’ї, тоді вже в залах, але з меншою кількістю дітей і дотриманням карантинних вимог”, – додала Оксана Трибрат.

Читайте також: Якою буде погода у Полтаві на 1 вересня, – прогноз синоптиків

У Міністерстві освіти рекомендують школам не відмовлятись від проведення святкових лінійок, присвячених 1 вересня.

 

Система Orphus