Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Зробили кросівки, які на 90% складаються з океанічного пластику

Стартап з Відня Effekt Footwear зробив кросівки Alchemy-X, які на 90% складаються з перероблених відходів. Над їх виробництвом працювала команда підприємців, що складається з австрійця Бенджаміна Смітса, португалки Іньєс Мейрелес і австралійця Ендрю Огнженовскі.

Під час виробництва кожної пари використали не менше 775 грамів перероблених текстильних відходів, відновленої гуми й океанічного пластику, пише maximum.fm.

Постачальники Effekt Footwear збирають пластик, який лежить на поверхні океанів, річок та інших водойм. Матеріали забарвлюють екологічно чистими барвниками та вручну обробляють у сімейній майстерні у Португалії.

“Так само як середньовічні хіміки намагалися перетворити неблагородні метали на золото, так і ми, як алхіміки XXI століття, перетворюємо сміття на одяг. Ми хочемо, щоб люди усвідомили важливість очищення нашої планети від непотрібного мотлоху, хочемо створити економічне обґрунтування для вторинного перероблення та допомогти змінити ставлення людей до відходів”, – стверджує співзасновник бренду Effekt Footwear Бенджамін Смітс.

 

Система Orphus Поделиться на fb