Ви тут:
кримінал Кримінал Полтавщина Суспільство 

Мешканця Полтави заочно судитимуть за участь у терористичній організації

53-річного жителя Полтави судитимуть за участь у діяльності терористичної організаці.

Як повідомили у пресслужбі Полтавської обласної прокуратури, досудове розслідування уже завершили, а обвинувальний акт направили до суду (ч. 1. ст. 258-3 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що з листопада 2015 року і до цього часу полтавець у складі, так званого «1 батальйону територіальної оборони 1 армійського корпусу», бере участь у діяльності терористичної організації «Донецька народна республіка» проти Збройних Сил України, сил Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

На непідконтрольній українській владі території обвинувачений забезпечує налаштування та ремонт каналів зв’язку незаконних збройних формувань.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області.

Довідково: спеціальне досудове розслідування здійснюється стосовно одного чи декількох підозрюваних згідно із загальними правилами досудового розслідування, передбаченими Кримінальним процесуальним кодексом України, на підставі ухвали слідчого судді у кримінальному провадженні щодо злочинів, передбачених рядом статей Кримінального кодексу України, стосовно підозрюваного, крім неповнолітнього, який переховується від органів слідства та суду на тимчасово окупованій території України, на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, з метою ухилення від кримінальної відповідальності та/або оголошений у міжнародний розшук.

фото ілюстративне http://www.vistilug.com.ua

Система Orphus Поделиться на fb