Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Згадала про Крим і Донбас: Полякова жорстко відповіла Меладзе, який назвав її фріком

Між українською співачкою Олею Поляковою та російським виконавцем Валерієм Меладзе розгорівся конфлікт. Після того, як він назвав її “фріком, а не виконавицею”, артистка наголосила, що за 8 років вже час висловити свою громадянську позицію і не заробляти як в Україні, так і в Росії.

Відео Оля Полякова опублікувала в Instagram.

Продюсер Констянтин Меладзе опинився в центрі секс-скандалу. Декілька співачок, серед яких й Оля Полякова, звинуватили його в домаганнях. Після цього Валерій Меладзе в одному з інтерв’ю заступився за брата та публічно присоромив її, пише 24 канал.

“Фрік, а не виконавиця”, – Валерій Меладзе публічно присоромив Олю Полякову.

Оля Полякова не залишила слова Меладзе без уваги та емоційно відповіла на них. Вона згадала про висловлювання Ані Лорак, з яких усе й почалося. Співачка, яка тривалий час живе та працює в Росії, розповіла, що Костянтин пропонував їй інтим в обмін на кар’єру. Однак згодом Лорак відмовилася від цих слів. На думку Полякової, на артистку сильно тиснули.

Оля у своєму зверненні до Валерія Меладзе, який живе та працює в країні-агресорі, поставила кілька запитань.

“Коли ми почуємо від благородного грузина, чоловіка, який приїхав в Україну виступати перед українцями, якого шокує вигляд жінки в купальнику, хоча б щось про анексію Криму та агресію Росії на Донбасі? Вас це ніяк не шокувало? Ви давно дуже розмито сказали, що хтось розпалив цей конфлікт. То хто це зробив? Ви вже за 8 років визначилися?”, –  зазначила Полякова.

Також вона додала, що відповісти на всі ці запитання Валерій зможе зі сцени одного з наймасштабніших музичних фестивалів Atlas Weekend, де виступатиме 8 липня.

Оля Полякова порівняла Меладзе з Фігаро.

“Ви назвали мене фріком, а не виконавицею… А я порівнюю вас з класичним, майже академічним персонажем Фігаро, який і тут, і там. Він на вигляд лише такий великий, а насправді – не дуже”, – додала співачка.

Артистка зазначила, що її не цікавить думка Валерія Меладзе. Проте слова, які він сказав на її адресу, розпалили бажання сказати більше про його брата Костянтина. Вона пообіцяла, що зовсім скоро усі дізнаються ще більше подробиць.

Фото: Insagram

Система Orphus