Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський звільнив начальника Генштабу ЗСУ та командувача ООС

28 липня Володимир Зеленський ухвалив рішення про зміну начальника Генерального штабу Збройних Сил України, командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ та командувача Операції об’єднаних сил.

З посад звільнені Сергій Корнійчук, Євген Мойсюк та Володимир Кравченко, повідомили в Офісі Президента.

Начальником Генерального штабу Збройних Сил України призначений Сергій Шаптала, командувачем Операції об’єднаних сил – Олександр Павлюк.

Глава держави акцентував увагу командирів усіх рівнів у Збройних Силах, керівників у сфері оборони та в секторі безпеки на необхідності активізувати виконання завдань, спрямованих на забезпечення модернізації нашої армії та стовідсоткової підготовки військовослужбовців до захисту України в умовах сучасної війни. Крім того, наголосив, що ефективна взаємодія між командирами та керівниками всіх рівнів є основою для успішного функціонування сфери оборони та сектору безпеки.

«Після проведених ротацій та заміни командирів і керівників як в армії, так і в Міністерстві оборони очікую системнішої роботи та розуміння кожним бійцем нашої армії перспективи розвитку Збройних Сил загалом», – резюмував Глава держави.

Система Orphus