Ви тут:
Спорт Суспільство Україна 

Зеленський запропонував спільно з Литвою провести Євробаскет

Президент України Володимир Зеленський запропонував організувати спільне проведення Україною й Литвою одного з наступних чемпіонатів Європи з баскетболу (Євробаскет).

Про це він заявив на відкритті Четвертої Конференції з питань реформ в Україні на тему “Сильна Україна у сильній європейській та євроатлантичній родині” у Вільнюсі, повідомляє Офіс Президента.

“Відомо, що баскетбол у Литві є другою релігією і справді національним видом спорту. І, попри тотальну любов українців до футболу, баскетбол також дуже популярний у нашій державі. Тож я хочу запропонувати ідею спільної організації Україною й Литвою одного з наступних чемпіонатів Європи з баскетболу (Євробаскет)”, – сказав Глава держави у своєму виступі.

Володимир Зеленський нагадав, що в Україні такий турнір міг бути проведений ще у 2015 році, готувалася відповідна інфраструктура, але з об’єктивних причин цей захід не відбувся.

“Тому ідея спільного проведення баскетбольного турніру – не лише про реалізацію масштабного проекту в цій сфері. Я переконаний, що для українців та литовців така ініціатива стане доброю нагодою об’єднати зусилля й довести, що ми здатні проводити великі події реально світового масштабу”, – зазначив Президент України.

Система Orphus Поделиться на fb