Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський представив новопризначеного голову Служби зовнішньої розвідки

Володимир Зеленський представив колективу Служби зовнішньої розвідки України (СЗРУ) новопризначеного голову Олександра Литвиненка.

Глава держави вручив йому службове посвідчення та привітав із призначенням на посаду. На церемонії представлення також були присутні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов. повідомили в Офісі Президента.

«Олександра Валерійовича ми всі знаємо, я особисто знаю його два роки. Багато працюємо в Раді національної безпеки і оборони. Дуже багато зробили під його керівництвом в Інституті стратегічних досліджень. Справді з великою повагою ставлюся до пана Литвиненка. Він – досвідчена й поважна людина, професіонал з прекрасною репутацією», – наголосив Президент.

Довідка. Олександр Литвиненко народився 1972 року в Києві. Має декілька вищих освіт. Зокрема, у 2009 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «правознавство», а також 2013-го – Королівський коледж оборонних наук (RCDS), Велика Британія.

Працював на різних посадах у Службі безпеки та Раді національної безпеки і оборони України. Генерал-майор запасу. Із серпня 2019 року обіймав посаду директора Національного інституту стратегічних досліджень.

Доктор політичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Фото: Офіс Президента

Система Orphus