Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

1 липня о 14:00 розпочалося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про передачу в управління обласній державній адміністрації Комунального закладу Полтавської обласної ради «Спортивний центр Полтавщини».

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про надання згоди на прийняття цілісного майнового комплексу Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу імені В.П. Літвішка Зіньківської міської ради Полтавської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

3. Про звіти керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до галузі молоді та спорту та є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області за 2020 рік.

4. Про виконання обласної Програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 – 2024 роки в частині підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року.

5. Про розгляд звернення народного депутата України О. Кулініча.

6. Про розгляд звернення депутата Полтавської обласної ради О. Лемешка.

7. Про розгляд звернення голови Білоцерківської сільської ради І. Лещенка.

8. Про розгляд звернення заступника голови ПООФСТ «Динамо» України О. Бортнік.

9. Про фінансування призерів обласних спортивних змагань «Краще спортивне село Полтавщини 2021 року» і «Краща спортивна громада Полтавщини 2021 року».

10. Про рекомендації Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики від 14.04.2021 р.

11. Про результати участі збірної команди Полтавської області у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, територіальних громад районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад у м. Чорноморськ Одеської області.

12. Різне.

Додаткові питання:

1. Про розгляд звернення народного депутата України К. Касая.

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 ‒ 2024 роки».

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про приймання цілісного майнового комплексу комунального закладу «Спортивний комплекс міста Гребінка» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

Система Orphus Поделиться на fb