Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Засідання комісії Полтавської облради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери та дотримання прав учасників АТО

5 липня о 16:30 розпочалось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

До проєкту порядку денного включено питання:
1. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження Положення про обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад» у новій редакції».
2. Про проєкт рішення обласної ради «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо необхідності скасування змін в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів в межах України.
3. Про звіти керівників підприємств (установ, організацій), які перебувають в оперативному управлінні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації та належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області.
4. Про пропозиції депутатки Полтавської обласної ради Ю. Цибульської щодо унормування питань проведення пленарних засідань та засідань постійних комісій Полтавської обласної ради онлайн.
5. Про практику запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Полтавській обласній раді протягом 2020 року.
6. Про лист Д. Шупти щодо друку афоризмів Г. С. Сковороди.
7. Різне.

Додаткові питання
1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до регіональної програми інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021 – 2023 роки».
2. Про проєкт рішення обласної ради «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо прискорення розгляду проєкту Закону України № 5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».
3. Про проєкт рішення обласної ради «Про заснування Премії Полтавської обласної ради імені Сергія Гнойового та затвердження Положення про Премію».
4. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021 – 2025 роки».

Система Orphus Поделиться на fb