Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Запис у чергу на вакцинацію через “Дія” не працюватиме: розпочався п’ятий етап вакцинації проти COVID-19

В Україні розпочався п’ятий етап вакцинації проти COVID-19. Хто може вакцинуватись в Україні, розповіли в МОЗ.

▪ Усі охочі українці старші 18 років,
▪ іноземці, які мають посвідку на постійне проживання в Україні,
▪ особи, які подалися на статус біженця в Україні або вже отримали цей статус.

Ви можете записатися на вакцинацію до зручного для вас пункту щеплення чи центру масової вакцинації. Контакти та адреси центрів можна знайти на https://list.covid19.gov.ua/ та за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19. Якщо вам відмовляють у вакцинації через нестачу вакцин, звертайтеся Департаментів охорони здоров’я ОДА/КМДА за контактами.

Якщо ви працівник охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, військовий чи працівник державних органів влади, зверніться до вашого роботодавця, щоб він сконтактував із регіональним координатором і вас вакцинували за місцем роботи. Або оберіть найближчий пункт чи центр вакцинації. Контакти регіональних координаторів можна отримати в Департаментів охорони здоров’я ОДА/КМДА.

Колективи з понад 50 осіб, охочих щепитися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації за місцем роботи за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.
Якщо ви не можете самостійно пересуватися, викличте мобільну бригаду з вакцинації додому за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19 або за допомогою сімейного лікаря.

Українці, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, можуть вакцинуватися проти COVID-19 в окремих пунктах щеплення на підконтрольних Україні територіях Донецької, Луганської та Херсонської областей. Перелік пунктів – https://bit.ly/2T0bcC3. Для цього необхідно зателефонувати до контакт-центру 0 800 60 20 19.

Важливо! Запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток “Дія” перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на саме щеплення.

У МОЗ наголошують: усі вакцини, які використовує Україна, ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя та просять допомогти записатися на щеплення від COVID-19 своїм близьким та зробіть це самі.

Система Orphus Поделиться на fb