Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року полтавці придбали нових авто на 46 млн доларів, – RST

Упродовж січня-червня у Полтаві та області зареєстрували 1 650 нових автомобілів загальною вартістю 46 млн доларів.

Позашляховики і кросовери становили 77% від загальної кількості проданих авто в регіоні. Дизельними двигунами були обладнані 28% автомобілів. Середня ціна склала 27 900 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішим брендом було Renault. У регіоні з початку року придбали 300 таких автомобілів на суму 5 млн доларів. Кросовер Renault Duster став бестселером серед моделей і покрив 8% продажів. Крім нього часто купували Toyota RAV4 і Kia Sportage.

Загалом впродовж січня-червня в Україні зареєстрували 48 000 нових автомобілів на загальну вартість 1,5 млрд доларів. Це на 23% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Серед усіх зареєстрованих в Україні авто були й автомобілі преміум-сегменту: 4 RollsRoyce Cullinan; 1 RollsRoyce Wraith; 1 RollsRoyce Ghost; 9 Bentley Continental GT; 5 Bentley Flying Spur та 1 Aston Martin DB11.

Нагадаємо, у травні у Полтаві та області придбали 245 нових автомобілів на суму 7 млн доларів, найпопулярнішою маркою серед яких також було Renault. Серед моделей тоді найбільшу кількість продажів отримали Renault Duster, Renault Sandero і Skoda Kodiaq.

Система Orphus