З’явився шанс залишитися: Кулач забив дебютні м’ячі за “Динамо”

Кращий бомбардир УПЛ, який тривалий час виступав за “Ворсклу”, став автором двох м’ячів у ворота Дивона.

Як повідомляє Football.ua, київське Динамо у своєму черговому контрольному матчі на зборах впевнено обіграло французький Дівоні, який виступає в місцевій регіональній лізі. Зустріч закінчилася з рахунком 5: 0. Розгром любителів почав Вікентій Волошин, який обікрав захисника Дивона у штрафний і спокійно пробив повз воротаря.

Через п’ять хвилин Владислав Кулач, що знаходиться в Динамо на перегляді, замкнув простріл від Владислава Дубінчака з лівого флангу. Потім в середині другого тайму Кулач оформив дубль, реалізувавши пенальті, який сам же заробив. Через сім хвилин забив Георгій Цітаішвілі, який скористався красивою передачею від Володимира Бражко з центру поля.

Грузинський легіонер вийшов один на один і не залишив шансів голкіперу, пробивши в дальній кут. Остаточну крапку в матчі поставив Владислав Ванат – динамівець отримав пас від Дубінчака і пробив в кут воріт з меж штрафного.