Визначились фіналісти чемпіонату Європи з футболу — 2020

У неділю на стадіоні “Вемблі” зіграють Англія та Італія.

Як повідомляє sport.ua, старт зустрічі на «Вемблі» прогнозовано пройшов за переваги господарів поля. Атака команди Саутгейта активно навантажувала данський оборонний рубіж. В одній з атак Кейн вирізав простріл з правого флангу, але Стерлінг трохи не встиг до м’яча.

Ближче до 20-й хвилині тайму гості заспокоїли гру і взяли ігровий снаряд під свій контроль. Дамсгор з лівого кута штрафного дуже непогано пробив, і ледь не влучив у дальню дев’ятку.

Але пройшло рівно 10 хвилин і Міккель та вся Данія зраділи! Хавбек «Сампдорії» дивовижним ударом зі штрафного метрів з 25-ти пробив точно під поперечину і змусив Пікфорда діставати м’яча з сітки воріт — 0:1.
Англійці не стали панікувати та пішли в атаку зі ще більшою силою. І результат не змусив на себе чекати. Після розрізної передачі Кейна, Сака справа увірвався в карний майданчик опонентів і простріл, а К’яєр невдало зрізав м’яча у власні ворота — 1:1.
Після перерви Данія не стала відсиджуватися в обороні в надії дочекатися фінального свистка. Команда Юльмана грала активно і показувала цікавий футбол. Так, англійці більше володіли м’ячем, але їхня перевага не була занадто великою. Данія частенько пресингувала суперника і робила це вдало.

Та й самі англійці, хоч і не змогли вирішити питання в основний час, можуть бути задоволені своєю грою. Напевно, це був поки що їхній найвидовищніший матч на турнірі.

В екстра-таймі Англія пішла в навалу на ворота Шмайхеля. «Три леви» явно не хотіли дотягувати до серії пенальті. Команда Саутгейта просто притиснула Данію до їхніх воріт. І захист «Червоної гвардії» не витримав. Стерлінг пішов на двох захисників і завалився у штрафному майданчику – арбітр показав на «точку» і ВАР все ж підтвердив правильність рішення. Удар Кейна з одинадцятиметрової позначки Шмейхель потягнув, але Гаррі був першим на добиванні — 2:1.

Таким чином збірна Англія вийшла до фіналу, який відбудеться у неділю, 11 липня. Суперник — Італія, який проводить чудовий турнір.