Ви тут:
Спорт Суспільство 

Визначилося місто-господар Літніх Олімпійських Ігор – 2032

Олімпійські Ігри пройдуть в австралійському Брісбені.

Як повідомляє Суспільне, Літні Олімпійські Ігри-2032 пройдуть в австралійському місті Брісбен. Відповідне рішення було ухвалено Міжнародним олімпійським комітетом.

Брісбен здобув статус основного претендента ще наприкінці липня 2021-го. З того часу МОК провів перемовини з владою міста щодо можливості його підготовки до проведення змагань.
Австралійське місто було єдиним претендентом на проведення Олімпіади-2032. Решта міст не подавали офіційні заявки МОК на проведення літніх Олімпійських Ігор.

Таким чином, Брісбен стало першим місцем з 1984 року, яке виграло право на проведення Олімпіади без конкуренції. Олімпійські Ігри-1984 пройши у американському місті Лос-Анджелес.

Зацікавленість у проведенні Олімпійських Ігор у 2032 році проявляли у свій час Катар, Індія, Індонезія, Китай, Німеччина та Угорщина. А також Україна – міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт говорив у коментарі Суспільне Спорт, що уряд розглядає дві можливості для проведення Ігор в Україні.

Читайте також: Україні прогнозують 8 золотих медалей на Олімпіаді-2020

Брисбен (також Брісбен, Брізбен, Брізбан, англ. Brisbane) — місто на сході Австралії. Найбільше місто і столиця штату Квінсленд. Населення 2,46 млн мешканців (2013). Третє за кількістю жителів місто Австралії після Сіднея та Мельбурна. Порт на річці Брисбен доступний для морських суден. Залізничний вузол. Центр гірничопромислового (кам’яне вугілля, золото) та сільськогосподарського району. Підприємства воєнної промисловості, металургійні, автоскладальні, верфі. Значна харчова промисловість, що працює на експорт: м’ясохолодобійні, цукрові заводи. Шкіряно-взуттєві підприємства. Університет Квінсленда.

Система Orphus Поделиться на fb