Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вилучену продукцію “Глобинського м’ясокомбінату” утилізували, – Держпродспоживслужба

Під контролем фахівців Держпродспоживслужби Полтавщини утилізували вилучені м’ясопродукти “Глобинського м’ясокомбінату”, де сталося масове отруєння робітників підприємтва.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Як писали раніше “Новини Полтавщини”, за результатами перевірки фахівці Держпродспоживслужби ухвалили рішення про припинення обігу харчових продуктів на потужності цеху напівфабрикатів ТОВ “Глобинський м’ясокомбінат”, а також рішення про вилучення з обігу м’ясних продуктів загальною вагою 4131,3 кг.

“Оцінюючи ризики та можливі наслідки, навіть, якщо їх ймовірність мінімальна, було ухвалено рішення про знищення усієї раніше вилученої продукції. На сьогодні після проведення всього комплексу заходів, ТОВ “Глобинський м’ясокомбінат”відновив роботу”, – йдеться у повідомленні.

М’ясопродукти переробили у цеху кормового збагачувача, який знаходиться на території ТОВ “Глобинський м’ясокомбінат” з дотриманням ветеринарно-санітарних вимог під контролем спеціалістів Держпродспоживслужби в Полтавській області та веденням відеофіксації.

Нагадаємо, Глобинська окружна прокуратура розпочала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом отруєння працівників товариства “Глобинський м’ясокомбінат”.

Фото: Держпродспоживслужба

 
Система Orphus Поделиться на fb