Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

Втрачена перемога: «Ворскла» з нічиєї стартувала у Лізі конференцій

Полтавська «Ворскла» першою з українських команд стартувала в розіграші єврокубків сезону-2021/2022, провівши дебютний поєдинок у новому турнірі від УЄФА — Лізі конференцій.

Про це повідомляє УАФ.

Початок зустрічі краще вдався господарям. Уже на шостій хвилині Удо в боротьбі з Яворським зберіг м’яч та завдав влучного удару в нижній кут з-за меж штрафного майданчика. Полтавці у відповідь провели низку гострих атак, одна з яких завершилася голом. Якубу відібрав м’яч у суперника та віддав пас на хід Кане, який з гострого кута зрівняв рахунок – 1:1.

У другому таймі арбітр призначив 11-метровий у ворота КуПСу після того, як Томас зіграв рукою у своєму штрафному. Тілль із пенальті вивів «Ворсклу» вперед, але зелено-білим втримати переможний рахунок не вдалося. В останній атаці господарів той-таки Томас знову вирівняв становище – 2:2.