Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Вступ-2021: 28 липня абітурієнти отримали рекомендації про зарахування на бюджет

28 липня сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти в електронних кабінетах вступників з’явились рекоменадції про зарахування на бюджет до закладів вищої освіти.

За словами Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, рекомендації про зарахування на бюджет загалом отримали 64 тисячі 976 вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування).

“Вступники можуть дізнатися про отримані рекомендації на бюджет у своїх е-кабінетах (навпроти відповідної заяви статус зміниться на “Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)”, – повідомив Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Для зарахування в обрані заклади вищої освіти вступники мають подати оригінали документів до 18-ї години 2 серпня такі оригінали документів:

-копію документа, що посвідчує особу;

-оригінал документа про освіту та додаток до нього;

-копію військово-облікового документа (крім випадків, передбачених законодавством);

-сертифікати ЗНО;

-4 кольорові фото 3Х4;

-підписану Приймальною комісією роздруковану  заяву на вступ (для тих вступників, які подавали заяви через електронний кабінет);

-інші документи, що передбачені Правилами прийому конкретного закладу, повідомляють у Міносвіти.

Зарахування на бюджет відбудеться 9 серпня.

Не пізніше, ніж 19 серпня буде здійснюватися переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти. 

У тих вступників, які не отримають жодної рекомендації на бюджет 28 серпня, статус навпроти всіх заяв залишиться “Допущено до конкурсу”. Усі ці заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. 

У разі отримання рекомендації на контракт навпроти таких заяв статус зміниться на “Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)”. Цей статус може з’явитися напроти кількох заяв – тоді вступник має можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати. 

Строки прийому оригіналів документів на контракт визначає сам заклад вищої освіти, але не пізніше 30 вересня. 

 

Система Orphus