“Ворскла” повторила антирекорд “Динамо” у єврокубках

“Ворскла” 22 липня зіграла перший матч кваліфікації Ліги конференцій проти КуПСа. Полтавський клуб прикро втратив перемогу на останній хвилині зустрічі.

Як повідомляє 24 канал, полтавський клуб фактично гарантував собі перемогу у першому матчі у новому турнірі. Але на шостій компенсованій хвилині все перевернулось з ніг на голову.

Після подачі з кутового у штрафному Ворскли виникла справжня “пожежа”. Томас виявився найспритнішим серед усіх гравців та прошив сітку воріт полтавського голкіпера. Матч завершився бойовою нічиєю 2:2.

Раніше такий неприємний показник належав лише київського Динамо. Чемпіон УПЛ у листопаді 2019 року пропустив також на шостій додатковій хвилині. Сталось це у грі групового раунду Ліги Європи проти Мальме. Та зустріч й взагалі завершилась перемогою шведів 3:4. Переможний м’яч забив Маркус Розенберг.