Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Агенцію регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції” очолить Віта Клименко

29 липня відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції” за участі голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького та першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна. 

Як повідомили у Полтавській ОДА,  на зайняття вакантної посади директора Агенції регіонального розвитку для проходження співбесіди запросили і кандидатів на посаду.

“Конкурсний відбір на заміщення посади директора Агенції регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції” тривав місяць. Документи від кандидатів приймалися з 1 по 30 червня 2021 року, – розповів директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Максим Калінін. – Було надіслано 4 пакети документів, але двоє учасників конкурсу відкликали свої кандидатури, тому на співбесіду запрошені два потенційні кандидати – Віту Клименко та Олену Гальченко”.

Під час співбесіди кандидати розповіли про себе, успіхи в роботі, своє бачення розвитку агенції та відповіли на питання членів наглядової ради. Після цього одноголосним рішенням ради на посаду директора Агенції регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції” обрали Віту Клименко. Трудову угоду з нею підпишуть з 2 серпня 2021 року строком на рік.

Також члени ради обговорили і затвердили нову редакцію положення Агенції та нормативні документи.

“Пропоную внести в контракт директора Агенції і показники ефективності, зокрема створення на Полтавщині 3 індустріальні парки до 2023 року, або хоча б, щоб був прогрес у цьому питанні. Адже це передбачено планом заходів Стратегії регіонального розвитку Полтавської області”, – підсумував Дмитро Лунін.

Біографічна довідка. Віта Іванівна Клименко, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри міжнародної економіки Полтавського університету економіки і торгівлі. Закінчила Полтавський університет споживчої кооперації за спеціальністю «облік і аудит», також 2011року в Міжгалузевому інституті з підвищення кваліфікації здобула спеціальність «міжнародна економіка». Трудовий стаж починала лаборанткою кафедри міжнародної економіки, потім була асистенткою кафедри, старшою викладачкою, доценткою, заступницею завідувача кафедрою міжнародної економіки, а наприкінці 2019 року очолила Департамент економіки і інвестицій Полтавської міської ради.

Фото: Полтавська ОДА 

 

Система Orphus