Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відмивання доходів: на Полтавщині виявили 240 фінансових операції

Протягом першого півріччя 2021 року відділ боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області виявив 240 фінансових операції, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванням тероризму.

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, за результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 32 висновки аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 3 млрд 595 млн 263 тис. грн (в тому числі чотири матеріали на загальну суму 7 млн 529 тис. грн за результатами проведеного моніторингу закупівель товарів, робіт (послуг) суб’єктами державної власності), за наступними статтями: 25 – за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків – 2 млрд 988 млн 262 тис. грн, 35 – за предикатними злочинами на загальну суму встановлених збитків – 607 млн 1 тис. гривень.

Приєднано матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень до кримінального провадження – 17. Обліковано три кримінальних правопорушення за матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

фото ілюстративне

 

Система Orphus