Ви тут:
Суспільство Україна 

“Велике будівництво”: Тимошенко анонсував масштабне оновлення обласних лікарень з 2022 року

Наступного року в Україні у рамках програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” почнеться масштабне оновлення обласних лікарень, що надають допомогу дорослим і дітям.

На реалізацію проєкту планується виділити орієнтовно 20 млрд гривень з державного бюджету, заявив на форумі “Україна 30. Децентралізація” заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

“Цього року у 36 лікарнях відбуваються різні реконструкції, ми це вже робимо. Але далі найголовніше – обласні лікарні. Це новий проєкт, який зараз проходить проєктно-кошторисну документацію і почнеться наступного року. Наше конкретне завдання: у кожній області реконструювати усі відділення, корпуси усіх обласних лікарень – однієї дитячої, однієї дорослої у кожному обласному центрі”, – розповів Тимошенко, який також координує президентську програму “Велике будівництво”.

Крім самої реконструкції, обласні лікарні переобладнають новою медичною технікою, і за необхідності побудують вертолітні майданчики.

Також в рамках програми президента “Велике будівництво” триває масова реконструкція приймальних відділень в лікарнях. За словами Тимошенка, станом на зараз зроблено 118 відділень, ще 83 перебувають на фінальній стадії реконструкції.

“Говорячи далі про медичну інфраструктуру, згадаємо і про амбулаторії. За 2020-2021 роки ми відкрили 449 медичних амбулаторій у кожному куточку нашої країни. Цього року ми завершуємо роботи ще по 151 амбулаторії. Це саме та медична інфраструктура, яка є у селах, у маленьких ОТГ і так далі, щоб у людей був доступ до медицини у тому місці, де вони проживають”, – зазначив Тимошенко.

Раніше він повідомляв, що протягом 2021 року за програмою президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” буде також відновлено 6 500 км доріг.

 

Система Orphus