Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Велике будівництво”: цьогоріч планують завершити будівництво спорткомплексу у Полтаві

19 липня під час апаратної наради голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов розповів про хід реалізації програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у регіоні.

Цього року планують завершити будівництво спортивно-видовищного комплексу по вулиці Юрченка в Полтаві.Про це повідомив під час апаратної наради голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Для цього отримали субвенцію в розмірі 105 мільйонів гривень”, – зауважив Олег Синєгубов.

Минулого тижня у басейні почали випробувати гідроізоляцію 50-метрової чаші. Незабаром проведуть випробування 25- метрового басейну.  

Крім того, у Кременчуці триває фаза випробування мосту через Дніпро.

“Будівництво ще не ведеться. В залежності від геодезії та геології проводиться випробування опор мосту та корегування проєкту. Минулого тижня на баржах із Туреччини вийшла велика кількість обладнання, яке очікуємо в Кременчуці за місяць-півтора”, – наголосив Олег Синєгубов.

Минулого тижня у Полтаві, у сквері пам’яті Героїв України, встановили 50-метровий флагшток на місці майбутнього найбільшого державного стяга в області. На черзі завершення робіт із благоустрою, встановлення лав, оновлення зелених насаджень у сквері, влаштування освітлення, ремонт огороджувальних конструкцій. Урочисте підняття стяга на новому флагштоці відбудеться до Дня Державного Прапора України.

Система Orphus Поделиться на fb