Ви тут:

“Велика Реставрація”: ВР проголосувала за субвенції для комунальних, обласних та державних закладів

Верховна Рада у другому читанні проголосувала за субвенції для комунальних, обласних та державних закладів (законопроект №5551-2). За – 263 голоси.

“Це справжня перемога для команди МКІП. Дане рішення значно розширює географію проекту, а «Велика Реставрація» має охоплювати всю Україну. Об’єкти, що мають історичну та культурну цінність, повинні розкривати свій потенціал. Тож діємо, аби зберегти нашу культурну спадщину”, – написав у своєму Telegram-каналі Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Також на сайті Верховної Ради повідомляється, що Законом збільшено на 1 000 000 тис. грн видатки Міністерству культури та інформаційної політики України (загальнодержавні видатки та кредитування) на фінансування нової бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів ремонтно-реставраційних та консерваційних робіт пам’яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності» за рахунок зменшення на таку ж суму видатків Міністерству культури та інформаційної політики України на фінансування бюджетної програми «Фонд розвитку закладів загальнодержавного значення».

Відповідні зміни внесено до ст. 14 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», додатків № 3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2021 рік» та № 6 «Міжбюджетні трансферти (інші дотації та субвенції) з Державного бюджету України місцевим бюджетам на 2021 рік».

Проект Закону зареєстровано за №5551-2.

фото ілюстративне

Система Orphus