Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Вчені назвали смаколик, який допоможе побороти мігрень

Вчені з’ясували, що дієта багата на жирну рибу і обмежену кількість рослинних олій, допомагає полегшити головний біль.

Дослідження показало, що дієта з великою кількістю риби зменшує частоту мігрені і інтенсивність болю. Раніше вчені довели, що низький вміст лінолевої кислоти і підвищений рівень жирних кислот Омега-3 полегшує стан жертв мігрені, пише maximum.fm.

Лінолева кислота – поліненасичена жирна кислота, яка міститься в кукурудзяному, соєвому та інших оліях, а також в деяких горіхах і насінні. Жирних кислот багато в жирній рибі. Так звані оксіліпіни, які є в Омега-3 жирних кислотах, характерних для жирної риби, мають знеболювальну дію. А от елементи, що містяться в рослинній олії, навпаки посилюють біль.

Під час нападу мігрені, що триває від чотирьох годин до трьох днів, люди не можуть нормально працювати і виконувати інші завдання. Найбільше схильні до мігрені жінки у віці від 18 до 44 років. Наразі наука пропонує тільки такі ліки, які частково знижують рівень болю. Але вони мають багато побічних ефектів: седативний, залежність і звикання. Зараз вчені зайняті пошуком альтернативних засобів боротьби з мігренню.

Фото: freepik

Система Orphus Поделиться на fb