Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні планують встановити на дорогах 140 комплексів автоматичного вагового контролю

До кінця року на українських дорога планують встановити 140 працюючих комплексів автоматичного вагового контролю на дорогах.

Про це заявив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков на Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України та Національної ради реформ.

“Сьогодні всі відповідні законодавчі зміни для запровадження вагового контролю зроблені. До канікул Верховна Рада прийняла зміни до всіх кодексів, до всіх профільних законодавчих актів. Ми з першого вересня зможемо виставляти штрафи в автоматичному режимі. Ми змогли прийняти відповідні зміни до державного бюджету, щоб підвищити зарплатню працівникам “Укртрансбезпеки”. Як тільки законопроект буде опублікованим, ми зможемо найняти додаткову кількість людей і будемо конкурентоздатні з Нацполіцією. Необхідно збільшити кількість автоматичного вагового контролю. Я сподіваюся, що в кінці року буде 130-140 працюючих комплексів автоматичного вагового контролю. Я підтримую пропозицію, що у місцевих громад мають бути стимули захищати дороги, які у них на балансі. Гроші, отримані від штрафів, вони зможуть направляти на встановлення комплексів автоматичного вагового контролю”, – заявив Олександр Кубраков.

Нагадаємо, в Укравтодорі заявляли, що порушників габаритно-вагових норм можна відстежувати онлайн.

Система Orphus