Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В одному із магазинів Полтави виявили продукцію, що не відповідає вимогам регламенту безпечності іграшок

В одному з магазинів Полтави під час планової перевірки виявили іграшки, що не відповідають встановленим вимогам, у тому числі Технічному регламенту безпечності іграшок.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

“Суб’єкт господарювання у ході перевірки не надав документів, які дають можливість встановити постачальника, імпортера та/чи виробника продукції – іграшки”, – йдеться у повідомленні.

Зразки даної продукції були відібрані та направлені для проведення відповідної експертизи (випробувань) щодо її безпечності. На підставі одержаного від випробувальної лабораторії протоколу дослідження встановлено, що дана продукція (Тісто для ліплення “Майстер-ДО “BAOKU”, країна виробник – Китай) не відповідає вимогам п.7.1, А33 ДСТУ EN 71-1: 2015 «Безпечність іграшок. Частина 1. Механічні і фізичні властивості».

За результатами проведеної перевірки через невідповідність вищезазначеної продукції встановленим вимогам Технічного регламенту безпечності іграшок Головним управлінням до суб’єкта господарювання ухвалили рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо такої продукції.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus Поделиться на fb