Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд схвалив законопроєкт, який дозволить створити суцільну мережу мобільного зв’язку

Уряд схвалив законопроєкт, який дозволить створити суцільну мережу мобільного зв’язку. Відведення земельних ділянок для будівництва електронних комунікаційних мереж  здійснюватиметься за спрощеною процедурою. Виключенням стануть лише особливо цінні землі та об‘єкти археологічної спадщини.

За пропозицією Міністерства культури розроблена редакція законопроєкту була доповнена важливим виключенням. Встановлюючи спрощену процедуру для відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування технічних засобів електронних комунікацій (станцій мобільного зв‘язку), Уряд  виключив з переліку земель, на яких можливе таке будівництво, особливо цінні землі та об’єкти археологічної спадщини – кургани, городища, археологічні комплекси тощо, повідомили у пресслужбі Мінкульту.

Така редакція законопроєкту не ставить перепон на шляху динамічного розвитку електронних комунікацій по всій території України. Водночас вона відповідає державній політиці у сфері охорони культурної спадщини, упереджуючи можливі втручання в об‘єкти археологічної спадщини.

Система Orphus Поделиться на fb