Ви тут:
Суспільство Україна 

Укроборонпром передав ЗСУ модернізований вертоліт Мі-8МТВ

На державному підприємстві “Конотопський авіаремонтний завод “Авіакон”, яке входить до складу Укроборонпрому, капітально відремонтували і модернізували вертоліт Мі-8МТВ і передали його до Збройних сил України.

Про це повідомляє пресслужба Укроборонпром.

Реалізовані технічні рішення відповідають сучасним вимогам і завданням, що пред’являються до вертольотів типу Мі-8МТ(МТВ) українськими армійцями, та є продовженням модернізації вертольотів цього типу, яку серійно виконує підприємство.

Посилено захист вертольота та членів екіпажу від ракет з інфрачервоними голівками самонаведення та стрілецької зброї, вдосконалено радіонавігаційне обладнання та покращено можливості виконувати десантні й пошуково-рятувальні операції.

У рамках модернізації встановлено два комплекти супутникової навігаційної системи, радіолокаційний відповідач, аварійний радіомаяк і твердотільний аварійно-експлуатаційний реєстратор польотної інформації з можливістю запису переговорів членів екіпажу. Це дає змогу виконувати польоти на міжнародних повітряних лініях відповідно до вимог ІСАО.

“Крім цього, передбачено швидке доукомплектування машини новітнім метеолокатором, завдяки якому можна використовувати техніку у складних метеорологічних умовах. Оновлений гелікоптер уже перебуває у військовій частині”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Укроборонпром

Система Orphus