Ви тут:
Суспільство Україна 

Український зелений курс буде синхронізований з Європейським Green Deal, – Шмигаль

Формування Українського зеленого курсу на основі Європейського Green Deal — амбітна мета, яка включає в себе перебудову економічної моделі та залучення масштабних інвестицій для модернізації енергетики України.

Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на 12-му Міжнародному українському енергетичному форумі, інформує Урядовий портал.

Глава Уряду зауважив, що останніми роками головним світовим трендом в галузі енергетики стала декарбонізація. Він додав, що Україна однією з перших ратифікувала Паризьку угоду, але тільки в останній рік активно включилася у формування Українського зеленого курсу.

«Це дійсно амбітна мета, яка включає в себе перебудову економічної моделі та залучення масштабних інвестицій для модернізації нашої енергетики. Щоб зменшити викиди до 35% від рівня 1990 року, за підрахунками Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, нам знадобиться 102 млрд євро капітальних інвестицій протягом 10 років», — відзначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що паралельно із декарбонізацією Уряд працює над зменшенням енергоємності економіки, встановленням ринкових правил і справедливих ринків та збільшенням власного видобутку.

Система Orphus Поделиться на fb