Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна отримає від Туреччини військовий корабель та безпілотники

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна наприкінці 2023 року отримає власний військовий корабель, будівництво якого вже почали в Туреччині, а завершать в Україні до кінця 2023 року

Про це він сказав у неділю, 4 липня 2021 року, під час свого виступу в Одесі перед Військово-Морськими Силами України, передає Еспресо.TV.

“Наші турецькі друзі активно підтримують і розвиток корабельного складу ВМС України. Перший корпус нашого сучасного корвета вже закладений в Туреччині і буде добудований в Україні до кінця 2023-го”, – сказав Зеленський.

Крім того, за його словами, незабаром Україна отримає турецькі безпілотники Bayraktar, які передадуть українській морській авіації.

“Успішним є рух щодо посилення нашої морської авіації. Ми очікуємо вже незабаром отримати сучасні та ефективні безтілесні літальні апарати Bayraktar”, – додав Зеленський.

“Глава держави зазначив, що українські військові, які керуватимуть цими безпілотниками, вже завершують підготовку в Туреччині”, – йдеться у повідомленні.

Фото:  Еспресо.TV

Система Orphus