Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учні Зіньківської школи представляли Полтавщину на Всеукраїнському етапі гри “Сокіл” (“Джура”)

З 1 по 10 липня у Кропивницькому відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) середньої вікової групи “Джура – 2021: Інгульська Січ”.

Полтавщину представляв переможець ІІ обласного заочного етапу гри – рій “Сагайдачники” Опорного закладу “Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1” Зіньківської міської ради Полтавської області, повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Разом із учасниками з усіх куточків України юні джури Полтавщини здійснили екскурсію до Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, завітали до музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького, оглянули експозицію  музею 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго,  відвідали  міста козацької слави Богдана Хмельницького  Суботів та  Чигирин, вшанували пам’ять борців за незалежність України в урочищі “Чорний Ворон”.

Та найсильніші емоції вирували навколо змагальної програми. Перші ж дні стали для нашого рою переможними: з почесним І місцем у змаганні “Стрільба з пневматичної гвинтівки” джури Полтавщини очолили турнірну таблицю  22 найсильніших роїв України.

Не було рівних нашим землякам і в конкурсному заліковому виді з демонстрації вмінь стройової підготовки “Впоряд”, де вони також вибороли І місце.

Наступне призове – ІІІ місце – рій “Сагайдачники” посів за навички і вміння надавати першу домедичну допомогу “потерпілому” в заліковому конкурсі “Рятівник”.

 

Система Orphus Поделиться на fb