Полтавщина Суспільство

Учні шкіл Полтавщини змагались у Чемпіонаті України серед юнаків з пішохідного та велосипедного туризму

З 6 по 9 липня у Світловодську Кіровоградської області відбулися Чемпіонати України серед юнаків із пішохідного та велосипедного туризму. Полтавщину на змаганнях представляли команди учнів шкіл.

На Чемпіонаті з велосипедного туризму Полтавську область представляла збірна команда учнів Опорного закладу “Вовчицький ліцей імені В. Ф. Мицика”, вихованців Лубенського центру дитячої та юнацької творчості та Вищебулатецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району (тренер – Микола Іващенко). На комплексній дистанції команда Полтавщини здобула І місце, на дистанції “Велораллі” – ІІІ місце, що забезпечило ІІІ місце у загальному заліку, повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Юні велотуристи мають особисті досягнення. Єва Цись  виборола 1 місце на дистанції “Тріал”, І місце на дистанції “Велокрос” і І місце в загальному заліку серед усіх 25 учасниць Чемпіонату. Аріна Романюта здобула ІІІ місце на дистанції “Тріал”. Максим Куленко був п’ятим на дистанціях “Фігурне водіння” та “Тріал” і в підсумку має 5 місце у загальному заліку серед 43 учасників Чемпіонату чоловічої статі.

На Чемпіонаті України серед юнаків з пішохідного туризму Полтавщину представляла збірна команда учнів Михайлівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  та учнів Полтавської гімназії № 32, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, вихованців Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер – Сергій Свистун). Полтавські туристи-пішохідники впевнено здобули ІІІ місце у виді “Смуга перешкод” і в підсумку увійшли до десятки кращих команд Чемпіонату.