Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

У центрі Полтави відбулись “Богатирські ігри” (відео)

4 липня у Полтаві на площі біля Театру імені Миколи Гоголя відбулись “Богатирські ігри”. За перемогу змагалися вісім спортсменів з Полтавської, Сумської та Харківської областей.

Учасники змагань боролися за перемогу у перевертанні тракторного колеса, підняття 70-ти кілограмової діжки, “коромисла”, штанги з подальшим її навантаженням. Також вони мали пройти естафету та зіштовхнути з місця 15-ти тонну вантажівку.

“Наше майбутнє – це наша молодь. Прикладом наших спортсменів показуємо, чим потрібно займатися. Потрібно ходити у спортивні зали, відірватися від гаджетів та займатися спортом.

Ми проводимо подібний захід вже не перший раз. Наша мета – залучити молодь до здорового способу життя. Почали ми такі заходи з Гадяча, зараз це Полтава, а грандіозний напівфінал відбудеться у Кременчуці. Там буде 12 професійних спортсменів, і за результатами змагань п’ять найкращих поїдуть на Кубок України”, – розповів співорганізатор змагань Олексій Матюшенко.

“Спортом я займаюсь давно. Мене запросили на Полтавщину, я з радістю приїхав, тому що завжди цікаво позмагатися, навчитися чомусь новому у своїх колег. Я виконав вправу, перевертав колесо,  трішки паморочиться голова, але відчуття дуже чудові, дякую за підтримку полтавській публіки, – сказав учасник змагань Олег Дущенко з Харкова. 

Випробувати себе у “Багатирських іграх”, показати свою силу і міць міг кожен охочий. Для глядачів були передбачені різноманітні конкурси за перемогу у яких вони отримували подарунки.

Система Orphus