Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У трьох районах Полтавщини потрібно завершити процеси реорганізації РДА, – Євген Греков

Кременчуцька РДА вже завершила процес реорганізації структурних підрозділів. У Миргородському, Лубенському та Полтавському районах ще триває реорганізація структурних підрозділів РДА.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков під час чергового засідання робочої групи з питань реорганізації райдержадміністрацій та передачі майна територіальним громадам, інформує Полтавська ОДА.

«У трьох районах Полтавщини потрібно фіналізувати процеси реорганізації структурних підрозділів РДА. Кременчуцька райдержадміністрація першою їх завершила. У районі 100% структурних підрозділів закриті. По Миргородському району лишилися дві юридичні особи – Гадяцька і Лохвицька РДА. За кілька днів вони мають бути ліквідовані. 50% підрозділів по колишніх РДА Лубенського району закриті, – розповів Євген Греков. – Суттєвих зрушень після минулого засідання немає по Полтавському району. По окремих структурних підрозділах були об’єктивні проблеми. Ми аналізували їх із головою райдержадміністрації, але всі питання мали бути вирішені ще до початку липня. Полтавській РДА потрібно оновити інформацію по кожному структурному підрозділу, який перебуває на етапі реорганізації в районі».

Євген Греков наголосив, що по значній кількості об’єктів, які були передані громадам, відсутні правовстановлювальні документи, зокрема технічні паспорти. Через це неможливо в державного реєстратора перереєструвати право власності.

«Це питання голови РДА мають періодично порушувати перед тергромадами. Одна справа – мати акти про приймання-передачу цих об’єктів, але доки зміни не будуть внесені в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, громади юридично не є власниками цього майна. Розумію, що необхідні витрати на розробку технічних паспортів, проте по невеликих об’єктах це невеликі кошти. На більші потрібно поступово ці кошти закладати», – зазначив Євген Греков.

На засіданні порушили питання щодо передачі нерухомого держмайна територіальним громадам у комунальну власність. Узгоджені з громадами пропозиції райдержадміністрації мають надати ОДА.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb