Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Теплівці Пирятинської громади відбулися повторні громадські обговорення кандидатур старост

У Теплівці Пирятинської громади відбулися повторні громадські обговорення кандидатур на посаду старости. На зустріч з громадою приїхав міський голова Андрій Сімонов, який не брав участі у попередніх обговореннях.

Про це повідомляє сайт Пирятинської міськради.

«Подання на розгляд сесії кандидатури старости – моя прерогратива, як міського голови. Тому, перед тим, як запропонувати кандидатуру – вирішив зустрітися і з потенційними кандидатами, і з жителями села особисто, аби почути і врахувати всі думки», – підкреслив міський голова на початку зустрічі.

Читайте також: У Теплівці Пирятинської громади обговорили кандидатуру старости

Бажання стати старостою Теплівського старостинського округу сьогодні задекларували дві теплівчанки – Алла Стегній та Віталіна Галян. Кожна із жінок коротко розповіли про себе, зокрема, зупинившись на освіті та попередньому досвіді роботи. Остаточне рішення буде прийнято на сесії міської ради 28 липня, яка розглядатиме кандидатуру, подану міським головою.

В ході зустрічі з очільником громади теплівчани порушили ряд проблем комунального й соціального спрямування – обговорили ситуацію з водопостачанням у селі, ремонти доріг, функціонування школи в контексті реформи освіти.

Система Orphus