Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У таборах “Олімпійські надії” та “Супутник” на Полтавщині вже оздоровили 340 дітей

У всіх закладах оздоровлення та відпочинку Полтавської області закінчилися перші зміни. У цей час у закладах оздоровлення та відпочинку “Олімпійські надії” та “Супутник” вже оздоровили 340 дітей.

За пільговими путівками, наданими Полтавською ОДА, оздоровлено у червні 2021 року 35 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та перебувають в Банку даних для направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів, а саме:

– ДПУ “МДЦ “Артек” (м. Київ) – 9 дітей;

– “ДП “УДЦ “Молода гвардія” (м. Одеса) – 10 дітей;

– ОДЮОТ “Еколог” (с. Міські млини Зіньківського р-ну) – 7 дітей;

– ДОТ “Горизонт” (с. Вельбівка Гадяцького р-ну) – 3 дітей;

– ДОЦСТ “Миргородський” (с. Олефірівка Миргородського р-ну) – 5 дітей;

– ДЗОВ “Ерудит” (с. Потоки Кременчуцького р-ну) – 1 дитина, повідомили у Полтавській міській раді.

Вже п’ятий рік поспіль оздоровлення та відпочинок полтавських дітей здійснюється через механізм часткового відшкодування вартості путівки з міського та обласного бюджетів. Департаментом культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради на даний час вже прийнято 1618 заяв на часткове відшкодування. Розмір відшкодування становить 2 прожиткових мінімуми встановлених для дітей віком від 6 до 18 років (в червні розмір відшкодування становив 4790 грн., з 1 липня –5020 грн.).

“Шановні батьки, опікуни, піклувальники! Якщо ваша дитина ще не оздоровлювалася у 2021 році за рахунок бюджетних коштів і ви маєте бажання забезпечити їй змістовне дозвілля та активний відпочинок, які в свою чергу поєднуються з якісним оздоровленням та відпочинком, то отримати інформацію про літнє оздоровлення можна за наступними номерами телефонів: (0532) 56-43-99; (050) 015-54-00”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb