Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді розпочався прийом матеріалів на здобуття премії імені Дмитра Луценка

Розпочато прийом документів на здобуття літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка “Осіннє золото”.

На здобуття Премії висуваються виконавці та автори пісенних творів, що звучали на конкурсах, фестивалях, концертах, пісенних вернісажах упродовж останніх трьох років і здобули визнання, повідомили у Пирятинській міській раді.

На здобуття Премії за видатні творчі здобутки та розвиток національних пісенних традицій висуваються претенденти в двох номінації:

– професійні діячі культури і мистецтв (поети-піснярі, композитори та виконавці, окремі професійні та мистецькі колективи);

– митці-аматори (поети, композитори, виконавці та самодіяльні художні колективи).

За відсутності номінантів в одній із категорій, дозволяється присудження двох Премій в іншій.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються до Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Пирятинської міської ради творчими спілками, окремими літературно-мистецькими та громадськими діячами чи національно-культурними товариствами.

Висунення творів на здобуття Премії проводиться до 1 серпня кожного року, а рішення щодо відзначення лауреатів Премії журі приймається не пізніше 1 вересня.

Матеріали на здобуття Премії надсилаються на поштову адресу Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Пирятинської міської ради (вул. Соборна, 42, м. Пирятин, Полтавська область, 37000) або на електронну адресу – [email protected]

Одна особа не може стати лауреатом Премії двічі. З Положенням про літературно-мистецьку премію імені Дмитра Луценка “Осіннє золото” можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, оголосили прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського, яка заснована з метою сприяння національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді Полтавщини.

Система Orphus Поделиться на fb