Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді оброблятимуть поля з кукурудзою

ТОВ «Наташа-Агро» з 25 липня по 10 серпня планує проводити авіаційно-хімічне оброблення посіву кукурудзи на полях Пирятинської громади на території Харківецького, Прихідьківського та Дейманівського старостатів.

Відповідне оголошення розмістили на сайті Пирятинської громади.

Обробка сільськогосподарської культури здійснюватиметься в ранковий час до 10-ї години та у вечірній час із 18.00 до 21.00. Застосовується інсектицид «Белт» (діюча речовина флубендіамід), який становить 2-й клас небезпеки для людей (небезпечні) і 3-й клас для бджіл (малонебезпечні).

Нагадаємо: виконання авіаційних робіт по застосуванню пестицидів у сільському і лісовому господарстві повинно здійснюватися у відповідності до вимог “Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України”, ДСП 382-96, затверджених наказом МОЗ України від 18.12.96 р. № 382. Згідно цих правил при застосуванні пестицидів за допомогою авіації необхідно суворо витримувати визначені санітарно-захисні зони:

– 5 км від місця постійного перебування медоносних пасік;

– 2 км від рибогосподарських водойм, відкритих джерел водопостачання, місць випасання домашніх тварин, об′єктів природно-заповідного фонду;

– 1 км від населених пунктів, тваринницьких і птахоферм.
фото ілюстративне

Система Orphus