Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У приймальному відділенні у Лубнах запрацювала лабораторія і “бокс” для заїзду “швидких”

Завершується реконструкція приймального відділення в КП “Лубенська лікарня інтенсивного лікування”, яку було розпочато завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво”.

В опорній лікарні щорічно високоспеціалізовану медичну допомогу отримуватиме понад 200 тисячі пацієнтів із семи громад.

“Кожен житель Полтавщини, незалежно від того живе він у місті чи в селі, має бути впевнений, що отримає необхідні медичні послуги. Доступно, швидко, якісно. Саме тому Стратегія розвитку Полтавської області до 2027 року передбачає чітку мету: Полтавщина має стати медичним центром України. Тому запланували реалізувати масштабні проєкти в галузях інфекційної, кардіологічної, онкологічної, педіатричної та високоспеціалізованої медичної допомоги, – наголосив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. – За програмою Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” в Полтавській області реконструюємо 8 приймальних відділень”.

Один із головних пріоритетів роботи відділення – безбар’єрність, саме тому приміщення пристосовані до потреб людей з інвалідністю. Будівля оснащена пандусами та грузовим лікарняним ліфтом з вантажопідйомністю 700 кг. Наразі завершують оснащення палат відділення невідкладних станів. Проводять монтаж рентген-апарату та комп’ютерного томографу. Для безперебійної роботи потужного діагностичного обладнання проводять модернізацію системи електроживлення лікарні.

Як повідомив головний лікар закладу Сергій Наталенко, у приміщенні кисневої станції уклали підлогу та пошпаклювали стіни, на вікнах встановили решітки, пофарбували конструкцію, в якій знаходиться вентиляційна система, в реанімаційних палатах розмістили медичні панелі, за допомогою яких буде здійснюватися подача кисню. Наразі до кисневої станції завезли обладнання, монтаж якого розпочнуть незабаром.

Читайте також: У Хорольській лікарні на новому КТ вже обстежили 15 хворих

В лікарні повноцінно працює лабораторія та бокс для прийому карети швидкої медичної допомоги, який працює з дотриманням температурного режиму.

Система Orphus Поделиться на fb